Zespół Muzyczny na Wesele - TRANS - orkiestra weselna

Orkiestra weselna na studniówkę, zabawę, rocznicę ślubu, bal karnawałowy, gimnazjalny, urodziny, osiemnastkę, połowinki, imprezę firmową, intergacyjną, rodzinną, okolicznościową, bankiet, prywatkę, przyjęcie, wesele

KONTAKT
tel: 602 802 460
e.mail: transmajer@gmail.com

ZESPÓŁ NA WESELE I ROLA WOKALISTKI

Będąc dzieckiem każdy z nas miał jakieś marzenia. Dziewczynki z reguły chciały być piosenkarkami lub tancerkami a chłopcy marzyli o zostaniu policjantem lub strażakiem. Zdarza się tak, że marzenia te towarzyszą nam przez całe życie i ci bardziej wytrwali dążą do ich realizacji. Z czym się kojarzy zawód wokalistki czy piosenkarki? Każde dziecko może myśleć, że głównie ze śpiewaniem i tworzeniem nowej muzyki. Po części jest to prawdą, ale żeby zostać wokalistką trzeba włożyć w to dużo pracy. Każdy zespół weselny posiada wokalistkę, czasami świetną, inne mają gorszą. Jaka będzie ta idealna, która sprawi, że nasze wesele zamieni się w imprezę podobną do koncertu?
Każdy pewnie wymieni inne cechy dobrej wokalistki zespołu weselnego, ważne jest przede wszystkim to, aby potrafiła śpiewać. Słowa jednej piosenki mówią ''Śpiewać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej. Ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi...''. Jeśli chodzi o śpiewanie gości na weselu czy też na innej imprezie to owszem zgadzamy się z tymi słowami w stu procentach, jednak kiedy mowa o wokalistce zespołu weselnego to już jej to nie dotyczy. Prawdziwa wokalistka zespołu weselnego powinna przede wszystkim śpiewać czysto, potrafić operować swoim głosem, a wykonywanie piosenek w różnej tonacji nie powinno być dla niej problemem. Bardzo ważne jest również to żeby była muzykalna, miała poczucie rytmu, potrafiła się wpasować w instrumenty oraz przede wszystkim kochać to co robi. W każdym zawodzie bardzo ważna jest pasja i zamiłowanie, bez tego nie da się dobrze wykonywać swojej pracy. Bycie wokalistką zespołu weselnego jest dochodowe i można się z tego utrzymać, ale tylko wtedy gdy jesteśmy w tym dobrzy. Nie róbmy czegoś na siłę, zwłaszcza jeśli nie mamy wrodzonego talentu.
Bycie wokalistką zespołu weselnego jednak to nie tylko czyste wykonywanie piosenek, wokalistka musi również dobrze się prezentować na scenie. Ważny jest nie tylko talent, ale i wygląd. Wokalistka zespołu weselnego musi wiedzieć jak dobrze się ubrać, zawsze mieć ładne uczesanie oraz po prostu dbać o siebie. Nie powinno jej również sprawiać problemu kontakt z potencjalnymi klientami, a wręcz przeciwnie powinna starać się wywrzeć jak najlepsze wrażenie, gdyż to w dużej mierze od niej zależy czy zespół dostanie zlecenie.
Zdarza się, że zespoły weselne nie posiadają wodzireja i to wtedy na barkach wokalistki spada poprowadzenie przyjęcia weselnego. Swoboda sceniczna będzie tutaj bardzo potrzebna, gdyż ważne jest aby potrafiła w odpowiedni sposób przeprowadzić Młodą Parę oraz gości przez całe przyjęcie weselne. Nie jest prostym zadaniem pogodzenie śpiewania z próbą rozruszania i zachęcenia do zabawy gości weselnych, ale wokalistka może się tego nauczyć. Każdy nabiera doświadczenia z czasem, tak samo będzie w przypadku wokalistki. Wyczucie sytuacji to również cecha, której nabiera wokalistka zespołu weselnego wraz z doświadczeniem. Im więcej wesel będzie miała za sobą, tym lepiej będzie wiedziała jak zachować się w danej chwili.
Każdego kto myśli, że bycie wokalistką zespołu weselnego to łatwy zawód zapraszam do spróbowania swoich sił podczas jednej imprezy weselnej. Rozmowa przez kilka godzin może spowodować ból gardła, a co dopiero mowa o kilku godzinach śpiewania. Fakt, w ciągu jednej nocy można zarobić konkretną sumę pieniędzy, ale jest to bardzo ciężka praca. Nawet po kilku gorzkich słowach odnośnie zawodu wokalistki zespołu weselnego to zawsze warto podążać za swoimi marzeniami. Jeśli jest się utalentowaną osobą, z zamiłowaniem do muzyki to warto rozwijać swoją pasję. Śpiewanie może nie tylko wam sprawić przyjemność, ale również tym, którzy będą was słuchać.

Duet wesele Czaplinek - Artykuł A.J.
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW