Zespół Muzyczny na Wesele - TRANS - orkiestra weselna

Orkiestra weselna na studniówkę, zabawę, rocznicę ślubu, bal karnawałowy, gimnazjalny, urodziny, osiemnastkę, połowinki, imprezę firmową, intergacyjną, rodzinną, okolicznościową, bankiet, prywatkę, przyjęcie, wesele

KONTAKT
tel: 602 802 460
e.mail: transmajer@gmail.com

Pierwszy taniec weselny i zespół muzyczny.

Przyjęcie weselne wymaga wielu przygotowań i przemyśleń. Jedno jest pewne, każda Młoda Para chce olśnić zaproszonych gości i pragnie, aby wszyscy byli zadowoleni z jakości przyjęcia. Jest wiele sposobów na to, aby zapewnić powodzenie naszemu przyjęciu a bardzo pomocny zawsze będzie zespół weselny.
Nikt tak dobrze nie zadba o zadowolenie zaproszonych gości jak zespół weselny, my zaś możemy podsunąć im jakiś pomysł, jeśli myślimy o czymś konkretnym. Zapewne to głównie Panny Młode myślą o dopracowaniu szczegółów i chcą zabłysnąć tego wieczoru. Niewątpliwie naszej uwagi powinien wymagać pierwszy taniec nowożeńców, który jest niezwykle istotnym punktem każdego przyjęcia weselnego. Pierwszy taniec Młodej Pary jest w pewien sposób inauguracją zabawy tanecznej i znakiem dla gości że pora odejść od stołu i ruszyć na parkiet.
Podczas pierwszego tańca cała uwaga zaproszonych gości skupia się na Młodej Parze, dlatego ważne jest, aby podczas tej chwili zaprezentować się jak najlepiej. Aby dobrze wypaść w oczach innych gości należy dobrze się przygotować. Wiadomo, że nie jest to konkurs tańca, ale Młoda Para powinna po ćwiczyć przy wybranym utworze, aby się nie skompromitować. Zdarza się, że Młode Pary przygotowują specjalnie choreografię na tą chwilę, a więc czasu na próby powinni poświecić znacznie więcej. Nawet ktoś, kto ma duże zdolności taneczne powinien poćwiczyć zanim pokaże się wszystkim na swoim przyjęciu. Ważne, aby ćwiczyć do wybranego utworu i dopracować układ do perfekcji, tak żeby efekt końcowy był zadowalający.
Podczas pierwszego tańca Młodej Pary bardzo ważna jest muzyka, czyli ten utwór, który wybierzemy do tej wyjątkowej chwili. Przede wszystkim powinien być to utwór rytmiczny. Kiedy stawiamy na klasykę i nie chcemy prezentować skomplikowanych układów choreograficznych to może wystarczyć muzyka odpowiednia do walca. Walc nie jest bardzo skomplikowanym tańcem, a przy odpowiedniej oprawie muzycznej, która zagwarantuje zespół weselny powinien pójść łatwo i rytmicznie.
Pierwszy taniec weselny nie powinien trwać zbyt długo, maksymalnie 3-4 minuty. Jeśli zostanie przeciągnięty do 10 minut to może wywołać zburzenie i niezadowolenie gości, a raczej tego nikt by nie chciał. Zdarza się jednak tak, że bardziej wymagające i pomysłowe Młode Pary pragną do pierwszego tańca zaangażować gości. To już jednak należy omówić wcześniej z zespołem weselnym i rozplanować w których momentach będą zapraszali na parkiet pary. Spotkać się można np. z tym że Młoda Para tańczy chwilę sama, po czym zapraszani na parkiet są świadkowie, następnie rodzice Młodej Pary, dziadkowie, rodzice chrzestni, rodzeństwo, wujostwo i tak przez wszystkie szczeble rodzinne do przyjaciół i znajomych. Podczas takiego pierwszego tańca można również zdobyć rozeznanie kto jest kim dla Młodej Pary i trochę się poznać. Sprawi to również, że krępująca chwila dla Młodej Pary odejdzie w zapomnienie, gdyż wzrok już nie będzie skupiony tylko na nich.
Kiedy wiemy jak chcemy, aby wyglądał nasz pierwszy taniec to musimy dobrać do tego momentu utwór. Jeśli Młoda Para ma swoją piosenkę, która jest dla nich ważna, to wybór nie sprawi żadnego problemu. Zdarza się jednak też tak, że nie przykładali znaczenia do muzyki i będą musieli zapoznać się z listą propozycji utworów na pierwszy taniec. Pamiętać należy, że utwór ten powinien idealnie pasować do wcześniej wybranego tańca czy choreografii. Bardzo pomocny może okazać się również niezastąpiony i nieoceniony zespól weselny, który zazwyczaj sypie pomysłami i tytułami piosenek jak z rękawa.
Jedno jest pewne, każdy chce, aby pierwszy taniec okazał się sukcesem i wprowadził wszystkich do zabawy automatycznie. Kiedy pierwszy taniec zostanie dopracowany zarówno ze strony Młodej Pary, jak i zespołu weselnego to reszta powinna już pójść jak z płatka. Pierwszy taniec jest bowiem dla Młodej Pary często krępującym momentem, a gdy przebiega bez komplikacji i problemów to po chwili ten cały stres ulatnia się i pozostaje chęć do dalszych pląsów i zabawy do białego rana. Udana prezentacja Młodej Pary będzie sukcesem również gdy zespól weselny będzie wspierał Młodą Parę. Zawsze powinni być otwarci nawet na szalone pomysły Młodej Pary, zwłaszcza jeśli chcą mieć nietypowy pierwszy taniec. Inspiracji można szukać wszędzie, podczas oglądania filmu lub nawet przeglądając serwis YouTube. Na tej stronie jest pełno filmików, które prezentują pierwszy taniec i można wśród nich znaleźć inspirację dla siebie. 
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW