Zespół Muzyczny na Wesele - TRANS - orkiestra weselna

Orkiestra weselna na studniówkę, zabawę, rocznicę ślubu, bal karnawałowy, gimnazjalny, urodziny, osiemnastkę, połowinki, imprezę firmową, intergacyjną, rodzinną, okolicznościową, bankiet, prywatkę, przyjęcie, wesele

KONTAKT
tel: 602 802 460
e.mail: transmajer@gmail.com

Księga gości zespołu

Z zespołem weselnym Trans spotkałem się na weselu znajomych i muszę przyznać, że muzycy od razu przypadli mi do gustu. Chylę głowę przed Panią wokalistką, która ma wspaniały głos i życzę Waszemu zespołowi jak mnóstwo grań na weselach, żebyście swoim graniem bawili świetnie gości i uszczęśliwiali młodych :) W swoim życiu mam już za sobą kilka wesel i patrząc na nie z perspektywy czasu oraz tego jakie zespoły weselne na nich grały, to przyznam, że zacząłem powątpiewać, że wokalistki potrafią naprawdę dobrze śpiewać. Zazwyczaj słyszy się piskliwe głosy, czy niewykształcone, wręcz surowe wokale pań. Będąc na weselu, gdzie grał zespół weselny Trans odzyskałem wiarę i mogłem wsłuchać się z przyjemnością w głos Pani wokalistki. Momentami czułem się jak na koncercie, a nie na weselu. :) Zarówno ja jak i reszta towarzystwa bawiła się świetnie. Śmieszne konkursy weselne wspominamy z radością, do dziś nie mogę znaleźć mojego krawatu! Wrrrr !Repertuar był gustowny, taneczny i wyjątkowo rytmiczny. Zestaw piosenek świetny, utwory w przeważającej mierze rytmiczne, skoczne więc ciężko było usiedzieć za stołem. Często nie tylko mówi się, ale i słyszy, że jeśli jest dobry zespół, to jest dobre wesele. Zgadzam się z tym stwierdzeniem w 100%. Wesele oceniam jako super i to w dużym stopniu zasługa muzyków z Transu, oglądając film z wesela dokładnie widać, że niemal cały czas sala była pełna i roztańczona. Jeśli ktoś stoi przed dylematem i nie wie jaki zespół weselny wybrać to nad zespołem Trans nie powinno być żadnych wątpliwości. Jednak jeśli ktoś je ma, to wystarczy posłuchać demo – faktem jest jednak to że na żywo prezentują się jeszcze lepiej. :) Zespół weselny naprawdę godny polecenia, grają prosto z serca i dzielą się tym z innymi. Oby takich zespołów weselnych jak Wasz było więcej. Może dacie innym lekcji bo przydadzą im się :P
Pozdrowienia – Wasz wielki fan :) Arek Nowogard.
Jesteście THE BEST
Nigdy nie spotkaliśmy tak zakręconego zespołu weselnego jak Trans. Jesteście pozytywnymi wariatami i nigdy się nie zmieniajcie. Nasze wesele zamieniliście w niesamowite widowisko. Nasi znajomi pytali wielokrotnie skąd tez zespół weselny jest i jak go znaleźliśmy :) Chyba los tak chciał, że postawił na naszej drodze podczas wielogodzinnych poszukiwań zespół weselny Trans. Szukaliśmy w najpopularniejszy sposób czyli za pomocą internetu i od razu gdy usłyszeliśmy demo tego zespołu to się zakochaliśmy w barwie głosu wokalistki oraz brzmieniu całego zespołu. Rzadko kiedy można spotkać takich pasjonatów muzyki, którzy nie dość że mają wykształcenie muzyczne, są utalentowani to i potrafią to wykorzystać w dobry sposób. Nawet nie wiecie ile frajdy i radości dajecie innych swoją muzyką, podczas wesela czułam się jak mała dziewczynka, która dostała swoją upragnioną lalkę :) Daliście z siebie naprawdę kawał dobrej muzyki, za co Wam bardzo DZIĘKUJEMY :)
Zespół Trans składa się z osób, które wiedzą jak rozbawić gości. Są elastyczni, wychodzą do gości i bawią ich również kiedy siedzą przy stołach. Biesiada w ich wykonaniu to coś cudownego, dawno nie sprawiło mi tyle radości śpiewanie starych szlagierów. Nie wspomnę o tym, że połowy z nich nie znam, ale nuciłam i kołysałam się równo ze wszystkimi :) Nawet skałę byście rozruszali, gdyby się Was o to poprosiło. :) Cenimy Was za to że jesteście profesjonalistami, ale nie zapominacie co jest ważne podczas tego typu imprez.
Jesteśmy Waszymi wielkimi fanami, zresztą nasze towarzystwo również. Mam przeczucie, że niedługo znów się spotkamy podczas innego wesela ale w tym samym gronie. :)Jeszcze raz dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Asia i Marek - wesele Wągrowiec19 czerwiec, 2014

Cóż możemy powiedzieć. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że graliście na naszym weselu. Robicie naprawdę dobrą robotę, wszyscy goście mega zadowoleni! Mam nadzieję, że spotkamy się również na weselu mojej siostry :)


Dodaj nowy wpis

Bardzo dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Ten zespół okazał się naprawdę trafnym wyborem. To opinia wszystkich gości. Szukaliśmy zespołu, który ma klasę ale jednocześnie sporo luzu! Trans zadowolił nas w 100%!Pozdrawiamy
WESELE JANAS 
Szukając muzyki na wesele poszukiwania rozpoczęliśmy z nastawieniem na Dj-a. Jednak za namową części rodziny i przyjaciół zsecydowaliśmy się jednak na zespół. Wybór padł na TRANS, zupełnie nam nieznany, a wszelkie formalności załatwialiśmy pocztą. Zespół okazał się doskonałym wyborem. Nasi goście szaleli przy ich muzyce, którą grali czasem nawet 30 minut bez przerwy :) A wszystko pięknie i z humorem poprowadzone przez Pana Jacka :) Tak więc jesteśmy bardzo mile zaskoczeni zespołem, dzięki któremu nasze wesele stało się wzorowo poprowadzone od początku do końca. :)
Ekstra zespół!
WiELKIE DZIĘKI DLA ZESPOŁU trans ZA WSPANIAŁĄ ZABAWĘ I ATMOSFERĘ. Już od pierwszego kontaktu z orkiestrą wiedzieliśmy, że wszystko będzie dobrze na naszym weselu. To bardzo ważne dla narzeczonych, którzy z niepewnością szukają zespołów. Jak się okazało zarówno muzyka jak i wszystkie konkursy odpowiadały naszym gościom podczas wesela oraz przyjaciołom na poprawinach. A mój brat do dziś pozostał niezapomnianą "Rurą" :) Wszystkim niezdecydowanym szczerze polecamy kapelę TRANS i bardzo nas cieszy, że poziom obecyn zespołów muzycznych jest coraz to lepszy. Dziękujemy i pozdrawiamy chłopaków z TRANS i Martynę :)

Orkiestra grała u nas na weselu w lipcu tego roku na weselu w Chodzieży. Pragniemy gorąco podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną całego wesela oraz oraz błogosławieństwa w domu. Jesteśmy pod wrażeniem waszego wyczucia w czasie zabawy. Jeszcze nie spotkaliśmy zespołu, który na weselu grałby blok muzyczny 40 minut! Przeszkadzało jedynie brak klimatyzacji na sali. Wszystkim niezdecydowanym polecamy zespół, grają super muzykę i co najważniejsze super prowadzą całe wesele i konkursy. Wokalistka ma piękny głos, jak ona cała :) Pozdrowienia od nas dla całej kapeli :)

Wielkie dzięki dla muzyków za prowadzenie naszego wesela. Muzycy grali u nas w duecie i powiem wam, że nic więcej nie trzeba. Nie słyszałem ich z wokalistką, pewnie większe urozmaicenie, ale i tak bawiliśmy się wzorowo. Wszystkie piosenki trafiły w nasze usta, nawet rodzice usłyszeli swoją ulubioną biesiadę :) Niestety po 4 rano musieliśmy skończyć zabawę, bo mieliśmy do tego czasu wynajętą salę. Z uwagi na sporo muzyki i tak każdy zdążył się porządnie wybawić. Super zespół, dobra muzyka, piękne prowadzenie - tak więc polecam duet!
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW