Zespół Muzyczny na Wesele - TRANS - orkiestra weselna

Orkiestra weselna na studniówkę, zabawę, rocznicę ślubu, bal karnawałowy, gimnazjalny, urodziny, osiemnastkę, połowinki, imprezę firmową, intergacyjną, rodzinną, okolicznościową, bankiet, prywatkę, przyjęcie, wesele

Domowy sprzęt audio studio

Domowy sprzęt audio studio nagrań Podstawy.

To może wydawać się trudne zadanie domu, aby rozpocząć studia nagraniowego designu, wciąż nie masz. To może wydawać się przytłaczające i frustrujące czasu będzie to wymagało dużo czasu na badania i produktu dyskusji, wydajne przy niskich kosztach z prawej strony domu z odpowiednią ilością nagrywa byłoby to całkiem możliwe, aby mieć studio! Będzie zależeć od sprzętu, który chcesz nagrać szereg czynników jest rodzaj muzyki, niezależnie od tego, co jest szczególnie na początku, to najlepiej zacząć proste. Więc nie czuję się przytłoczony lub wypalony zbyt dużo sprzętu. Po opanowaniu studia początkujących prostoty, wiesz, co inne urządzenia, które mogą być dokładnie przeprowadzone bez czego potrzebujesz.
Niektóre z tych urządzeń można kupić tanio, tak aby uniknąć sytuacji, w dłuższej perspektywie wydać więcej, ponieważ niektóre z nich lepiej jest zainwestować w narzędzia wysokiej jakości dla innego czasu, praca budżetu przedsiębiorczości ważne jest. Pierwszy istotny aspekt studio domowej jest funkcją komputera. Jeśli masz coś, co już działa, to świetnie! W przeciwnym razie, w celu uzyskania czegoś, co będzie można obsłużyć wysokiej szybkości i dużej ilości oprogramowania audio trzeba zapłacić dużo pieniędzy od początku. Przy zakupie nowego komputera, koszty, szybkość przetwarzania, rozmiar ekranu, należy rozważyć pamięć i przenośność. Zazwyczaj, takie jak bardzo słabe może rejestrować oprogramowania na prędkość przetwarzania jest wolna komputer, to nie negocjacji. Po uzyskaniu odpowiedniego komputera, trzeba będzie poprawny cyfrowy interfejs audio, oprogramowanie i sprzęt audio (DAW). ProTools, SAWStudio, FL Studio, na żywo z Ableton jest Adobe Audition, Pro Logic z Cubase, Audacity nagrywa muzykę do programu komputerowego, takich jak Grim Reaper lub Pro Tools Avid, wymieszać, oprogramowania DAW do edycji przykładem. Programy te różnią się ceną, łatwością obsługi, ponieważ jeśli zrobić rozeznanie, to upewnij się, że interfejs. Wiele z nich jest dostępna bezpłatnie procesu, ale w pewnym momencie trzeba będzie zapłacić pieniądze za pełną wersję, aby zaoszczędzić wiele problemów dla siebie. interfejs audio Sprzęt konieczne, aby przesłać muzykę do komputera podczas nagrywania wielokrotność daw pakietu wiązek zarówno sprzętu jak i oprogramowania dołączonego. To jest, ale może być długoterminowe oszczędności czasu i pieniędzy, jeśli próbujesz uzyskać inny interfejs, aby pójść w innym budżecie, istnieje kilka tras. Jednak niektóre z najważniejszych czynników należy wziąć pod uwagę to ilość PC dokładnie interfejs połączenia DAW formą kompatybilne, a wyjście wejście. Niektórzy ludzie, ale można również rozpocząć komunikację z co najmniej ośmiu wejściu, to jedne z najlepszych interfejsu początkujący, USB 4.2 kanałów. Różny zakres cenowy, ale znaczna badania, w dłuższej perspektywie będzie w stanie zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Najważniejszym elementem płonącego domu jest dobry mikrofon. Tylko mikrofon, nawet początkujący mogą mieć, można zauważyć, że zaczynasz palić gromadzą więcej różnych odmian Nagrywając szereg innych instrumentów. SM57 jest mikrofon, który jest powszechnie stosowany i bardzo wszechstronny, jednak będzie to wyjdzie. Po tym, eksperci mikrofon pojemnościowy się spróbować, można mikrofon dynamiczny lub wstążki bas. Potrzebny będzie również pierwszy stojak mikrofonu. Następnie trzeba odpowiedni sprzęt do słuchania muzyki pełnej. Dotyczy to nie tylko przyzwoity zestaw słuchawek lub monitorów studyjnych. Twój pierwszy zestaw słuchawek powinna umożliwić optymalną izolację podczas śladu, kolejny zestaw słuchawek, można skupić się na optymalizacji jakości dźwięku. Z drugiej monitorze ręka studio jest niezbędna do mieszania. Podczas gdy wiele z monitora wysokiej klasy może kosztować tysiące dolarów, to studio może miksowania muzyki, jak bardzo, jest tańsze rozwiązanie, którego celem jest dostarczenie płaskiego regulacji. Wiele innych jest z pewnością. Jednak niektóre z najsłynniejszych monitorów Home Studio, Yamaha HS8, Audioengine, w Fostex i Dynaudio BM5A, w tym KRK Rokit 5 G3.

Zupełnie potrzebne kable do łączenia z tyłu komputera, będziemy chcieli, aby upewnić się, że urządzenie jest podłączone do wszystkich. W zależności od wielkości tych urządzeń, może być również inna liczba długości poszczególnych kabli. Masz na gitarze i ¼ do bazy "narzędzie kablową i użyć kabla mikrofonowego XLR. Chociaż istnieje potrzeba zapewnienia, że ​​25 stóp, tak długo jak istnieją inni ludzie, ktoś ma długość 6 musi być stopę., więc upewnij się, że masz wszystkie kable potrzebne do podłączenia monitora, to ostatecznie zależy od wielkości i kształtu pomieszczenia, dobrze! zabieg dla optymalnego dźwięku, jest również bardzo ważne. pułapka basowa low end częstotliwości, przy której istnieje możliwość, że wielu utalentowanych inżynierów powodować bóle głowy podczas mieszania, jest wliczone w cenę, częstotliwość tonów średnich i wysokich akustyczna absorpcja hamują panel. masz dyfuzor do ukrycia przewlekłe niektórych z większym badaniu częstotliwości nie jest wymagana, ale zwykle nie trzeba mały domowym studiu. instrumentów wirtualnych Istnieje potrzeba stworzenia posiada kontroler MIDI, AIR jest znacznie większy w aksjomatu takich takich jak rytm tworzenia i M-audio, ale jest droższa, jednocześnie oferując szeroką gamę funkcji, piano roll wziąć piosenkę i kliknij, może być bardzo czasochłonne i frustrujące czas. będzie to różnią się ceną i uniwersalność, Q Alesis jest idealny dla początkujących, jak i małym budżetem i usłyszysz dźwięk . Niektórzy ludzie mogą chcieć kupić analogowo cyfrowego dźwięku moll do modułu syntezatora, to wszystko zależy od budżetu, potrzebny jest dźwięk.
Aby rozpocząć własne badania w domu może wydawać się trudnym zadaniem, ale przed rozpoczęciem pracy, wymaga to poświęcenia tylko wymagania niezbędne do badań naukowych w rzeczywistości. Dokładnie zaplanować pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze z niezliczonych w dłuższej perspektywie. Sprawdź każdy instrument, i porównać je z innymi markami. Proszę mieć to należy zadać sobie pytanie, czy jest to przydatne dla budżetu ustawiłeś rodzaj muzyki, który chcesz nagrać, a dla siebie. Można uaktualnić w każdej chwili później, od prostych rzeczy, to wykorzystał swoje studio nagraniowe, upewnij się, że w dalszym ciągu uczą się rozwijać z nim.


wyposażeniem domowym studio nagrań jest życiowy
Audio Technica ATH-M50x profesjonalny monitor studyjny słuchawki
12V 6A WenTop LED Strip wodoodpornej SMD 5050 16,4 Fito (5m) 300leds 60leds RGB / metr Ir kontrolera 44key i kicthen sypialni salonu i na zewnątrz budynków
NEEWER wysięgnik mikrofonu Statyw teleskopowy Zawieszenie
Lecoolife Taśmy LED, 4 pre-cut jedna nić stóp oświetlenia i zewnętrznego zasilacza gwintu Adapter uchwytu pre-cut wielokolorowej taśmy LED RGB taśmy Indeks akcent zestawu Eclipse
Zarówno Windows i Mac Sabrent stereo USB zasilacz zewnętrzny. To nie odgrywa wtyczkę i nie wymagają sterownika. (AU-MSSA)
MLC20 CBI low-Z XLR kabel mikrofonu, 20 stóp
CAD U37 mikrofon studyjny nagrywania USB
Mikrofon USB Blue Yeti mikrofon - srebrny
Mike Dźwięk z SD-CM UAUD jest Windows, Mac, innych źródeł Linux SYBA zewnętrznego adaptera USB stereo
Sony MDR7506 profesjonalne duże słuchawki z membraną
Masz przyzwoity wyświetlacz i bardzo dobry interfejs audio. To jest, wydawałbym pieniądze w sprzęt do EQ i kompresor. Jesteś narzędzia programowe, które mają 6 z Cubase, kształtu i zapewnia dużą moc i elastyczność w kolorze i dynamicznym dźwiękiem. Poprzednio funkcje pełnione przez urządzenia fizycznego ma zostać przeniesiony przez producenta na poziomie aplikacji, rozwój produkcji muzyki teraz. Więc to jest po prostu tanie. Wirtualne wtyczki, efekty, procesor dźwięku, daje nieporówywalnie szerszy zakres was jest taka możliwość. Używam Cubase 6, klawiatura, monitoring tory 400 z M-Audio M-audio BX5A i kartę dźwiękową podlaczm mikrofon i gitarę elektryczną. Czy ten zestaw można nagrywać muzykę major "profesjonalne"? Czy mogę kupić przedwzmacniacz i zewnętrznego miksera? Prawy - wystarczy czy lepiej 6 w compresor i EQ z Cubase, albo miał na zewnątrz? Sam I dema i nagrywanie CD, mamy dużo materiału mix, bo myślał, aby studia, jeśli nie zawsze chcieli w szczególności, jest to duży wydatek, małe studio mam zamiar zacząć. Próbowałem dziwny i potężny laptop dla Cubase 5 nasz tascam'em 1800 le, ale to, czy jest to dobry pomysł, nie wiem. Jesteśmy, jeśli coraz więcej z nim nie jest, masz jeden raz (bęben) i około 16 możliwość 8tejków spalone bezrobocia. Jak rozwiązać ten problem? Informacja jest, niestety, niewiele o Internecie, wiele osób, prosimy o kontakt w pracy z urządzeniami, które mam. Nasz własny piec do 24 piosenek wykonywanych przez masters.Mysle w optymalnym rozwiązaniem dla zespołu, aw44 Yamaha pod warunkiem, że można mieszać, bo też mikser jest dołączony do nagrywarki CD, jesteś następna Ag16 Yamaha rejestrator wielościeżkowy może być sprawadzic, można nagrać na płytę CD. 
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW