Zespół Muzyczny na Wesele - TRANS - orkiestra weselna

Orkiestra weselna na studniówkę, zabawę, rocznicę ślubu, bal karnawałowy, gimnazjalny, urodziny, osiemnastkę, połowinki, imprezę firmową, intergacyjną, rodzinną, okolicznościową, bankiet, prywatkę, przyjęcie, wesele

TRANS - Jesteśmy zespołem muzycznym weselnym obsługującym imprezy okolicznościowe w Chodzieży takie jak wesele, zabawa, studniówka, przyjęcie, prywatki, imprezy firmowe, integracyjne, rodzinne, bale karnawałowe, gimnazjalne, połowinki, poprawiny, dancingi, urodziny.

Jako orkiestra na wesela zawsze łączymy w naszej pracy to, co najlepsze, czyli współpracę sceny i parkietu. Właśnie to gwarantuje udaną imprezę, którą wspomina się latami.

Zapraszamy!

zespół muzyczny Chodzież - zespół weselny Chodzież - orkiestra weselna z Chodzieży - zespol na wesele Chodziez - Kapela

Wybieracie zespół na wesele Chodzież? Podczas wyboru zespołu muzycznego należy zachować rozwagę. Niezwykle łatwo dokonać złego wyboru zespołu weselnego! Każda orkiestra weselna grająca w Chodzieży powinna pamiętać, że na takiej imprezie priorytetem jest szczęście Pary Młodej i wspólna zabawa. Zespol musi grać dla weselników, nie to co lubią akurat występujący muzycy! Po drugie - to nie jest zabawa i święto dla kapeli, więc należy trzymać poziom! Zespół muzyczny Chodzież TRANS gra wyłącznie dla Was. Od lat grupa nasza doskonali swe umiejętności muzyczne, wokalne, bogacimy repertuar w oczekiwane przez Was piosenki. Muzyka na weselu jest sprawą ważną, jednak zespół weselny musi przede wszystkim właściwie poprowadzić chodzieskie wesela! Samo granie zespołu weselnego nie wystarczy, aby wszyscy z imprezy weselnej wychodzili szcześliwi. Niestety zespoły weselne z Chodzieży o tym czasem zapominają. TRANS to zespół muzyczny, który zarówno muzyką jak też prowadzeniem dba o perfekcyjny bieg chdzieskich wesel! Muzyka plus zabawy, solidne wokale, instrumenty muzyczne światowych, renomowanych firm. To pewność udanych wesel w Chodzieży! 
Chodzież to jedno z ulubionych miejsc, w których koncertuje nasza orkiestra weselna. Weselne występy zespołu, to również oprawa muzyczna w innych miastach. Cieplutko pozdrawiamy i zapraszamy do organizacji pięknego wesela, czy innej imprezy z naszym zespołem muzycznym. 

Dobrze dobrany zespół czy doskonały repertuar- co jest ważniejsze

Kiedy zaczynamy przygotowywać wszelkie kwestie wiązane ze zbliżającymi się ślubem i weselem, mamy przed sobą ogromie wymagające zadanie. Jednym z kluczowych jego elementów jest znalezienie i wynajęcie zespołu, który wykona oprawę muzyczną uroczystości. Przy tej okazji warto się zastanowić, co tak naprawdę jest ważniejsze- dobry zespół, czy idealnie ułożony repertuar. Bez wątpienia oba te zagadnienia są bardzo istotne. Kompetentny zespół muzyczny Chodzież zawsze ma w zanadrzu kilka wersji repertuaru, z których mamy możliwość wybrania najbardziej nam się podobającej muzyki, piosenek, które pragniemy słyszeć podczas wesel.. Jaki powinien być dokonały repertuar? Przede wszystkim musi on być uniwersalny. Tak więc utwory w nim się znajdujące powinny cechować możliwie największą różnorodnością. Obok starych szlagierów, dobrze byłoby gdyby grająca grupa sięgnęła również po najnowsze przeboje. Wówczas bez wątpienia ludzie będą się dobrze bawić przy takiej muzyce granej przez orkiestrę.  Ważne jest także to, aby poszczególne piosenki były grane w różnym tempie. Przy szybkich rytmach nawet najlepsi tancerze będą mieli problem przetańczyć całą noc. Odpowiednie zbilansowanie poszczególnych rytmówi stylów pozwoli na złapanie tchu przy wolniejszych kawałkach a dodatkowo da okazję do stworzenia bardziej nastrojowego klimatu w czasie uroczystości. Jest to szczególnie ważne biorąc pod uwagę osoby nieco starsze. Na pewno chcemy, żeby także i one miały okazję do wejścia na parkiet podczas chodzieskiej muzycznej imprezy weselnej.

ZESPÓŁ NA WESELE CHODZIEŻ TRANS - KONTAKT EMAIL

Gorąco zapraszamy do zadawania nam pytań dotyczących organizacji wesel, dostępności terminów oraz oprawy muzycznej ślubu. Zespół muzyczny Chodzież z ochotą odpowie na Wasze pytania najszybciej jak będzie to możliwe. 
Napisz do zespołu TRANS :-)
Dzisiejsza muzyka jest bardzo różnorodna, każdy znajdzie dla siebie odpowiedni gatunek – od rocka, popu aż po disco polo. Wynajmując zespół weselny wiele par lubi ustalać każdy szczegół, zwłaszcza jeśli chodzi o repertuar muzyczny, który chcą usłyszeć na swoim przyjęciu. Niektóre pary dokładnie mają zaplanowane co chcą żeby zagrał im zespół weselny, układają listę utworów. Część kapel weselnych podejmuje się tego zadania, inne zaś zespoły weselne narzucają swoje zasady. Bardzo ważne jest, aby zespół weselny wykazał się różnorodnością, tak żeby każdy z uczestników imprezy odnalazł coś odpowiedniego do zabawy dla siebie. Można spotkać się z tym że np. zespoły weselne grają tylko muzykę polską, a zagranicznych utworów nie chcą. Z jednej strony można zrozumieć zespoły weselne, lepiej żeby śpiewali czysto, w języku dobrze im znanym a nie kaleczyli np. utwory anglojęzyczne. Z drugiej zaś strony można zrozumieć osoby, które wynajmują zespół weselny gdyż żyjemy w XXI wieku, należymy do zjednoczonej Europy a język angielski używany jest już praktycznie wszędzie. Można więc wyjść z założenia, że wykonanie chociaż kilku utworów angielskich nie powinno być dla kapeli weselnej problemem. Spotkać się jednak można z tym, że to właśnie zespoły weselne składające się z młodych osób nie chcą grać zagranicznych utworów, jest to bardzo dziwne, biorąc pod uwagę fakt że młodym osobom jeżyk angielski nie powinien sprawiać problemu.
Gatunkiem muzycznym, który zespoły weselne najchętniej grają jest disco polo. Można to zrozumieć, gdyż dla kapel weselnych jest to muzyka łatwa do zagrania. Z reguły wiele osób uczestniczących w imprezie zna utworu, więc gdy zespół weselny zaprosi ich do wspólnego śpiewania to nie będzie z tym żadnego problemu.
Poruszając temat różnorodności muzycznej granej przez zespoły weselne warto wspomnieć że powinny być zarówno utwory szybsze, jak i tak zwane '' tańce przytulańce ''. Takie wolniejsze kawałki to chwila oddechu od szybszych i nabranie sił przed kolejnymi szybszy tańcami.
TRANS zespół na wesele Chodzież, imprezy wielkopolskie. Zespół muzyczny Chodzież, który gwarantuje wyjątkową zabawę, wesele, przyjęcie, rocznicę ślubu czy bal. Orkiestra weselna Chodzież obsługująca imprezy okolicznościowe, również zespol na studniowke ChodziezDJ na wesele Chodzież lub zespoły weselne. Zespół Chodzież, duet weselny. Dobry zespol na wesela Chodziez. DJ i zespoły muzyczne, które grają na takich eventach jak studniówka i połowinki.
KONTAKT
tel: 602 802 460
e.mail: transmajer@gmail.com

ZESPÓŁ MUZYCZNY TRANS FB i G+

Udostępnij grupę muzyczną TRANS na Google PLUS i Facebook
 Bardzo dziękujemy :)
Zespół na wesele Chodzież - imprezy z klasą!
ZESPÓŁ NA WESELE CHODZIEŻ TO ZADOWOLENIE Z ZABAWY!

zespół muzyczny na wesele chodzież

TRANS - zespół na wesele chodzież, to muzyka dla każdego uczestnika. Aktywna wokalistka, o pięknej tonacji głosu sprawia, że zespół weselny chodzież TRANS ma solidne, dobre brzmienie. Główna konfiguracja zespołu muzycznego to trio. Czasem wymagany jest jednak duet, na przykład na poprawiny. W takiej wersji duet weselny występuje bez wokalistki. Jednak tworzymy tak samo udaną zabawę weselną, ponieważ w grupie pozostaje prowadzący wodzirej. Zespół muzyczny Chodzież TRANS to długotrwała kooperacja z muzykami, którzy tworzą oprawą muzyczną ślubu. Muzycy grają na instrumentach typu akordeon, skrzypce na ślub i flet poprzeczny. Taka oprawa muzyczna ślubu wykonana przez zawodowych muzyków zawsze zapamiętuje się jako piękne chwile. Zespół muzyczny Chodzież to nie tylko dwa muzyczne zestawienia. Na życzenie Nowożeńców gramy w zespole, w którym zaprezentuje się perkusja, gitary i klawisze! Zatem nasz asortyment to trzy zespoły weselne! Wybierzcie własny zestaw zespołu i weselcie się przy wymarzonej muzyce!
ZESPÓŁ MUZYCZNY NA WESELA CHODZIEŻ TO MUZYKA NA KAŻDĄ IMPREZĘ!

Orkiestra weselna

Orkiestra weselna TRANS to nie tylko trzy zespoły weselne. Od teraz działamy dodatkowo jako DJ na wesele Chodzież! Czyli duet DJ i operatywny wodzirej! Występy w Chodzieży w takim duecie to wykonanie zarówno oryginalnych piosenek i zabawa z Wodzirejem. Występy duetu jako dj na wesele cieszą się coraz większą popularnością na weselnych parkietach z uwagi na bezgraniczny właściwie repertuar. Nie będąc obojętnym na Wasze oczekiwania zespół muzyczny TRANS wprowadza jako nowość 2015 i taką formę oprawy wesel! Możliwy jest też wariant zespół na wesele Chodzież plus DJ! 

zespół weselny chodzież - imprezy - orkiestra na wesele

imprezy muzyczne , duet weselny - zespol na wesele akordeonista ' perkusja, wesela, kapela na poprawiny , zespoły weselne - Orkiestra weselna która gra muzykę taneczną 2015. imprezy - Troje muzyków - zespół wesele chodzież, zespol na studniówkę chodziez - zespół muzyczny chodzież " orkiestra wesele, Wyjątkowa zabawa z zespołem TRANS przy wzorowej muzyce.orkiestry weselne wielkopolskie, imprezy w Chodzieży, saksofon, muzyka na żywo z perkusistą, grupa TRANS! Gramy na weselach także w duecie oraz jako DJ Poznań..  
Strony internetowe polecane przez orkiestrę weselną:
Centrum Edukacji Artystycznej
Nasza Klasa
AddThis
zespół muzyczny na wesele Chodzież - promo
Reprezentujemy zespoły weselne Chodzież, orkiestry weselne. Zespół muzyczny na wesela Chodzież, orkiestra weselna. Trio, zespół weselny Chodzież, kapela. Zespół na studniówkę i wesele Chodzież. Zespoły weselne Chodzież wielkopolskie. Zespol na wesele Chodziez - orkiestry grające na weselach. Zespół na wesele wielkopolskie Chodzież. Orkiestra weselna na zabawe, zespol na wesele Chodziez. Dobry zespol muzyczny Chodziez i okolice. Dj na wesele Chodzież wielkopolskie lub zespol muzyczny. Zespoły weselne Chodzież, duet lub trio z wokalistka. Zespół muzyczny na wesele Chodzież, dobra orkiestra weselna. Zespół na wesele Chodzież oraz dj. 
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW