Zespół Muzyczny na Wesele - TRANS - orkiestra weselna

Orkiestra weselna na studniówkę, zabawę, rocznicę ślubu, bal karnawałowy, gimnazjalny, urodziny, osiemnastkę, połowinki, imprezę firmową, intergacyjną, rodzinną, okolicznościową, bankiet, prywatkę, przyjęcie, wesele

KONTAKT
tel: 602 802 460
e.mail: transmajer@gmail.com

Blog

Dźwięk -Stacja Robocza

2016-03-20 17:17:21, komentarzy: 1

Porównanie dźwięku cyfrowego oprogramowania stacji roboczej.

Ludzie od 1990 w momencie rozpoczęcia nagrywania w domu, co cyfrowa stacja (DAW), ale jest pewna granica, nie było. Zadanie wydaje się, że wiele opcji, a teraz z jeszcze trudniej tam do wyboru - nawet dzisiaj, ludzie nadal twierdząc, że najlepiej jest, aby go uruchomić.

Transmisje Ableton
Ludzie, którzy słyszeli o okres DAW jest, słyszałem, że na żywo z Ableton, które są popularne na ich zdolność do chyba rozbić pomysł w prosty sekwencer. To jest po prostu bardziej powszechnie nazywane spadek na "żywo", "Jednostka Ableton" - ale praca w studiu Pomimo jego reputacji nie zapewnia możliwość wspierania koncert , Obecnie 10 z Ableton jest w toku, społeczność jest wiele oczekiwaniu na jego przybycie. Do tej pory, najnowsza wersja użytkownik jest 9, można korzystać. Niektóre z nich nowa przeglądarka plików, obsługa wielu monitorów, będzie obejmować szeroką gamę nowych dźwięków, które są wliczone w cenę i krzywą automatyzacji ,. Bo to ma szeroki zakres łatwych w użyciu opcji, to większość ludzi nie ma wątpliwości, jeśli chodzi o tworzeniu muzyki elektronicznej, nie polecam Ableton jest. W szczególności, jest to szczególnie posiada przyjazny dla użytkownika interfejs dla początkujących. Odnosi się do nie przeciwieństwie do nagrywania dźwięku, interfejs został zaprojektowany do pracy z muzyką elektroniczną. Wadą jest to, szczególnie dla kogoś, kto chce nowego DAW, istnieją pewne dla Ableton, to nie musi być przytłaczający. Nawet jeśli brakuje trochę w innym wtyczek, chociaż mogą być obawy o czasie jaki powód, plug-in kompensacja opóźnienia jest obsługiwana, istnieje inny prosty w obsłudze.

Logic Pro X
Final Cut Pro niż Logic Pro to prawdziwy koń pociągowy. Przez firmę z profesjonalnym logiki jak każdy inny program, to jest bardzo łatwy w użyciu, nowoczesny wygląd, masz czyste. Obejmuje ona również szeroka gama urządzeń MIDI gotowy. Niektóre z nich nie mają wystarczająco duże innymi w tak różnorodnej kolekcji, jest to świetny sposób, aby zwiększyć jeszcze własnej biblioteki.
Jest to także Wtyczka jest prawdą zawiera szereg wariantów, że są przez długi czas nie wymagają dodatkowego oprogramowania. W szczególności, Flex Flex Time i skok dwóch wielkich zalet, stało się niezbędne do pracy natychmiast proces. Niestety, nasadka baza jest EQ nie jest poprawa tego samego interfejsu, który otrzymał ostatnią aktualizację. Są również łatwe do znalezienia złe MIDI biblioteki. Jednak żaden z tych problemów nie wpływa tak naprawdę każdego właściwego DAW do drugiego w rozsądnej cenie.

Image Line Fruity Loops
Zastosowanie w przemyśle muzycznym, owocowym studio pętli, często były pomijane przez wielu ludzi, jest ona podawana, że ​​nie ma pełnej wersji bez OS X-, które może posiadać swój własny ciężar jest elastyczny, modułowe elementy oprogramowanie, które pozwala zagłębić głębszego zbadania. Mimo że program był ściśle dla Windows w przeszłości, jest to wersja beta, to nieco brakuje w porównaniu do pełnej wersji już teraz. Program może wskoczyć szybko, posiada intuicyjną pracę. Wiele z plug-in, w rzeczywistości, program ten jest wyjątkowy, zarówno jako takie Maximus i Soundgoodizer stop, oferowane są w podstawowym oprogramowaniem. Również piano roll, jeśli to konieczne, warto pomóc muzykę. Obecnie Jeśli nie masz komputera z systemem Windows, tylko prawdziwe pytanie brzmi, może zostać pominięty w owocowym pętli. Program jest w wersji beta, ale, jak wynika z raportu, jest brak rzeczywistej użyteczności i błędów. Jedynym sposobem, aby uruchomić stosunkowo stabilną wersję dla Mac, Windows może być bardzo przychód podatkowy w celu naśladowania jest użycie programu Boot Camp. Jeśli jesteś naprawdę zaangażowany w systemie, z tego powodu trzeba będzie szukać innego programu.

Porównanie tych trzech Digital Audio Workstation, w końcu będzie kurczyć się do stworzenia Ableton Inc. i logiki, byłych opcji śledzenia moderatora. Logic Pro, miksowanie, mastering, to program, który jest przeznaczony do projektowania dźwięku, Ableton jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą muzyki zabawa w stresie bitu. Debiutanci intuicyjny interfejs, a ty będziesz chciał zacząć Ableton Inc. na jego popularność. Bo to jest bardziej popularna, ma wiele tutoriali niż dostępny w większej społeczności jest gotowy do pomocy. Aby uzyskać dostęp do specjalistycznych narzędzi, które wymagane są weterani, biorąc logika zawodowe, istnieje możliwość, że bardziej interesuje. W ten sposób powstaje ostateczny wybór jest konieczny do uruchomienia, w zależności od głównego celu, każdy projekt tych dwóch programów.

Przestronne orkiestrowe aranżacje, eksperymentalny pop, łóżko pakowane niezależny od muzyki elektronicznej i uroczy metal - Cubase oferuje dedykowane narzędzie dla wielu z wszystkich gatunków muzyki i innych. Przy jednoczesnym zapewnieniu profesjonalnej jakości jakość studio dźwięku na wszystkich etapach procesu twórczego, najpopularniejszy na świecie DAW, można nagrywać, edytować można mieszać piosenki i muzykę. Kiedy tworzyć inspiracji, piosenkę rekordu - Łatwy w użyciu, bardzo nagrywania zachowań zostało zaprojektowane tak, aby wspaniały zespół kreatywnych narzędzi, takich jak muzyka. Wczesnym koniec warsztatów na wystawie, inteligentna funkcja pierwszym kompozytorem umieścić kreatywności, w tym praktycznego wsparcia i automatycznej harmonii ekspresowe przyczynia się do generowania zmiany w pięknym akordem kompozytora, gdy jest to będzie to hit twórczego bloku. I masz dźwięk inspiruje tysiące wyborów instrumentów muzycznych, a następnie pętli, aby pomóc w ich pomysły w życie. Studio i sale prób, ich praca, kompozytor rejestrowane, czy jest to wybór dla produkcji. Zintegrowany moduł mieszacza łączy maksymalną elastyczność, funkcje klasy luksusowych dźwięku konsoli kanału pasma i Pro. W ogonie indywidualnej mieszanki Dziękujemy za zamawiania sekcję pomocy, która może zapewnić wszystkim członkom zespołu. A kiedy sesja nagraniowa została zakończona, można po prostu wybrać najlepsze elementy, wywołuje następujące doskonałego ujęcia. producentów muzycznych i inżynierowie dźwięku niezliczone całego świata, rejestracja jest istotnym narzędziem w działalności z dnia na dzień. silnik audio z nagradzanym w istniejącym sprzętem studyjnym, narzędzia, bezproblemową integrację z uznaniem branży, nadają się do pracy specjalistów muzyki, gier i filmów dźwiękowych. Ostrze miksera jest połączenie komfortu i jej cechy najwyższej klasy NMP i nowoczesnej DAW, to nie ma sobie równych pod względem elastyczności i jakości. Zobacz domowy sprzęt audio.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Van 17:27, 20 marca 2016

    Jeśli chodzi o mieszanki, to na pewno masz, co trzeba, aby zarejestrować specjalistów nagrania. Cubase 6, nauczyć się korzystać z potrafisz byś zrobił dobrze, zamiast wydawać pieniądze na dodatkowe wyposażenie i najbardziej zaawansowanego użytkowania oraz robią to samo w liczbie mnogiej w taki sam sposób, jak w postaci komputera Cubasia wszystko jest bardzo wydatek.Natomiast ponownie, aby pokazać, najlepsze porady od inwestycji, to, gdy im monitorowany jest Proponuje Yamaha, nie dostać znając języka, m-, a nie jak ci niepotrzebne pieniądze najlepiej poznać ich Cubase do stracenia, że nie ma 5 ms w roznicy. Postaraj 8 jeśli pomożesz HS7 8 lub.

    Odpowiedz
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW