Zespół Muzyczny na Wesele - TRANS - orkiestra weselna

Orkiestra weselna na studniówkę, zabawę, rocznicę ślubu, bal karnawałowy, gimnazjalny, urodziny, osiemnastkę, połowinki, imprezę firmową, intergacyjną, rodzinną, okolicznościową, bankiet, prywatkę, przyjęcie, wesele

KONTAKT
tel: 602 802 460
e.mail: transmajer@gmail.com

Blog

BB King, muzyka strumieniowa

2016-01-28 18:50:04, komentarzy: 0

BB King zmarł w wieku 89 lat.

BB King (prawdziwe nazwisko Riley B. King) zmarł w wieku 89 lat w dniu 14 maja 2015 roku można było przeczytać w mediach kilka dni temu. BB King walczył przez jakiś czas z problemami zdrowotnymi. W Las Vegas, zmarł prawdopodobnie najbardziej wpływowy gitarzysta i wokalista bluesowy.
Co napisać o wielkim muzykiem? Jego muzyka mówi tomy i najlepiej słychać na swoich albumach. Wtedy zrozumiesz, co BB King zrobił. Jego wpływ był i nadal jest bardzo duża. Muzyków takich jak Eric Clapton, Jimi Hendrix, John Mayer i wiele innych zostały pod jego wpływem. Jego styl był niepowtarzalny, jak również jego ludzka natura.
Jego albumy sprzedały się w milionach egzemplarzy i otrzymał łącznie 15 nagród Grammy. Karierę rozpoczął muzyk z koncertów w różnych klubach. Następnie w roku 1952 lub ​​1953, sukces przyszedł z "You Know Kocham cię" i "Please Love Me" , który stał się nr 1 R & B uderza. BB King był muzyków bardzo pracowity. Zagrał 200 do 300 koncertów rocznie i był prawie non-stop w podróży.
Co BB King szczególnie widoczny, jego zdolność była dużo do powiedzenia z małymi nutami. To włożył wiele w jego muzyce. On zmienił sposób, jak gra z innymi muzykami.Wpływ był wielki. Jednym z jego najbardziej niezwykłych albumów, które powinieneś naprawdę słuchać bardzo dobrze, jest "Live At The Regal" . Jeden z najwybitniejszych płyt w historii na żywo.

Muzyka - Nowe usługi transmisji strumieniowej.

Muzyka ma zamiar uruchomić własną usługę streamingu. Nawet z nabyciem Electronics, można przypuszczać, że już nawet firma jest cała sprawa z transmisji strumieniowej nie chcesz przegapić. Wreszcie i zmodyfikowany w iStore, sposób w jaki konsumujemy dziś muzykę. Usługa jest w nazwie Muzyka słuchania. Usługa chce to połączyć trzy podstawowe muzyczne rzeczy. Usługa muzyki, radio i tworzy platformę, która zgromadzi artystów i fanów.
Stacja radiowa będzie  połączenie. To radio będzie emitować 24 godziny, siedem dni w tygodniu transmisję na żywo. Z "connect" jest również tworzy platformę dla artystów. Mogą one następnie przesłać własną treść. Następnie są wiadomości, zdjęcia, filmy i wiele innych. Stworzenie sieci współpracy i bardziej bezpośredni kontakt z fanami, jest na pierwszym planie. Do zespół wągrowiec i okolice.
Struktura przypomina muzyki firmy tej następnie bieżących usług strumieniowych.Usługa może być testowane na trzech miesięcy. Premiera planowana jest w Niemczech w dniu 30 czerwca 2015th A usługa będzie kosztować dość sporo miesięcznie.W Muzyka Katalog łącznej 30 milionów piosenek dostępne. Więcej informacji na temat firmy Muzyka jest dostępny na stronie. Znajdziesz tam wszelkie dalsze informacje, a także po przeprowadzeniu premiery Music. Dla muzyków strumieniowe usługi są faktycznie nieciekawe. Zwłaszcza, że ​​wielu muzyków konkretnie bronić usługi streamingu. Ale jest opracowanie których nie można uniknąć. Ale po prostu mniej znane zespoły / muzycy mają ciężko.

Lista odtwarzania Beat, nowy typ metronomu liczyć stoisko.
Wreszcie praktyczne specjalne metronom dla dyrygentów, liderów zespołu, dyrygent chóralny i wszystkich muzyków, dyktować tempo! ". Albo więc są reakcje muzyków, którzy korzystają z nowatorskich i zastrzeżonych metronom "playlist Beat" już sukces w praktyce muzycznej.
Informacja prasowa 09.03.2014 - Konwencjonalne metronomy są wykorzystywane głównie do celów szkoleniowych. Mają one wiele cech (np wzór, metrum, kliknięcia akustyczne, itp), ale są one dla liczyć jedynym stoisko kawałki muzyki zupełnie niepotrzebne, bo muzykiem bardzo dobrze, czy anzuzählende kawałek np ¾ lub 4/4-rytmiczna gra wie . 
Co jest potrzebne na scenie w warunkach żywo jest absolutnie łatwe w użyciu urządzenie, które wizualnie wyświetla tempo następny należy zaliczyć kawałek. Ten metronom potrzebuje również wystarczająco dużą pamięć, tak że również bogaty zestaw listy mogą być zapisane tempa. Poza dużym, podświetlanym wyświetlaczem orientacji wymagane jest, aby w każdej sytuacji zawsze jest nazywany (jeśli w ogóle światła słonecznego lub oświetlenia scenicznego) prawo utwór. Istnieją zatem zupełnie inne wymagania niż te, które są niezbędne w metronomes ćwiczeń.
Nowa lista odtwarzania metronom beat rozwiązuje te wymagania w praktyce. Lista odtwarzania beat został opracowany z musicalu praktyce prawidłowej liczby stall piosenek w warunkach żywo. Przez lata playlisty beat został z powodzeniem przetestowany na scenie.
Z tylko jednym naciśnięciem klawisza tempo następny element listy ustalonej koncertowej nazywa i wyświetlane na szczególnie jasne migające diody na zwłokę liczyć. Urządzenie przechowuje do 252 (!) Tempos, które można regulować w każdym przypadku od 30 do 250 bpm (uderzeń na minutę). Tempa są w niewoli przechowywane tak, że wszystkie informacje są dostępne w tempie nawet po wyłączeniu urządzenia lub po wymianie baterii jeszcze. Lista odtwarzania beat ma bardzo duży podświetlany ekran LCD, ze w każdej chwili zachować ostrość na setlisty.Z zaledwie trzech kontroli odtwarzania beat zapewnia bardzo łatwe i szybkie programowanie. Spontaniczne zmiany w programie muzycznym w warunkach żywo można zatem łatwo zaprogramować w dowolnym momencie w listy odtwarzania pokonać. Jest tak mały, jak gwarancja wyboru karty playlist beat pasuje do każdego stoiska muzyki. Moc dostarczana jest za pośrednictwem łatwo dostępnych baterii (AAA) i 3,3 V Technologia oszczędzania energii zapewnia bardzo długą żywotność baterii. Dzięki odpowiedniej obudowy tworzą elementy sterujące przed przypadkowym uruchomieniem w trudnych warunkach transportowych w branży muzycznej są w dużej mierze zabezpieczone. Ponadto Playlist beat posiada funkcję synchronicznego z wyświetlaczem pożądanego tempa mogą być synchronizowane z zegarem z muzyką na żywo w dowolnym momencie. Dzięki tej funkcji można łatwo synchronizować przeanalizować, czy kawałek stał się szybciej lub wolniej na scenie. Dalsze szczegóły patrz: www.playlistbeat.com.
Biorąc pod uwagę te zalety, nie jest zaskoczeniem, że perkusista Helge Schneider, perkusista Paul Kuhn wielki zespół i lider zespołu Willy Ketzer mówi odtwarzania beat: "A muszą dla każdego, kto prowadzi zespół, chór lub orkiestra! Lista odtwarzania beat metronom pomaga liderem skupić się na najważniejszym, a mianowicie muzycznych! "

DUBS filtr akustyczny - Stylowa Ochrona uszu.
Ochrony słuchu powinno być ważnym problemem nie tylko wśród muzyków. Nawet ktoś, kto lubi muzykę i regularnie przebywa w klubach i innych miejscach, gdzie jest głośno, powinien poradzić sobie z ochrony słuchu. Chociaż uszy trzymać się dużo, ale regularne hałasu pomaga, że ​​również może stopniowo się im poważne problemy. W każdym razie, nie są teraz niezliczone możliwości do bycia wysłuchanym w celu ochrony. Elegancki rozwiązanie zapewnia Dopplera Labs z "Dubs akustyczny filtr".Wyglądają na pierwszy rzut oka, zupełnie inaczej niż można by oczekiwać od ochrony słuchu.
Najważniejszą rzeczą jest to, że można z filtrem DUBS Acoustic nie nudne dźwięk dociera do uszu, wciąż ma poczucie, że będą one odcięte od otoczenia, czyli w kapsułce. To jest właśnie to uczucie doświadczane przez większość, jeśli noszą one ochronę słuchu. Istnieją także specjalne filtry są stosowane, które niosą ze sobą dynamicznego tłumienia. Całkowita objętość zmniejsza się bez zniekształcania dźwięku. Klarowność dźwięku. Tłumienie 12dB zapewnia, że uszy są chronione i nie jeden postrzega stłumiony dźwięk nieprzyjemny. Specjalna konstrukcja przynosi specjalny formularz z nim. To powinno DUBS, od 16 roku życia, pasuje do niemal każdego ucha. Dostępne są DUBS w różnych kolorach (Teal, niebieski, różowy i biały).
Siedziba "filtr DUBS Acoustic" w uchu jest naprawdę bardzo przyjemne. Do zespol weselny czaplinek. Istnieje tylko jednego rozmiaru. Ale dzięki specjalnej konstrukcji, należy zmieścić się w niemal każdej ucho. Oczywiście, może się zdarzyć, że nie jest to przypadek. Trzeba wtedy spróbować samemu.

"Instrumenty są bardzo nadaje się dla małych dzieci, zarówno oparte na solidnych materiałów i dotykowych, wzrokowych, a szczególnie Fonetycznie temu ... Dla zróżnicowanej percepcji dzieci, to jest wielką zaletą, że masa i kubatura w różnych są instrumentami inaczej, a tym samym ciężar w rękę i Tonal jest odczuwany jako kontrast między instrumentami, "mówi profesor, wykładowca i międzynarodowym laureatem edukacji muzycznej.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW